Aby cieszyć się pięknymi i zadbanymi paznokciami wystarczy po prostu zdecydować się na manicure hybrydowy, czyli nowość, która całkiem niedawno pojawiła się na rynku. Pozwala on nam uniknąć wszystkich tych nieprzyjemności, których doświadczałyśmy używając zwykłych lakierów: niskiej trwałości i odpryskiwania po jednym dniu, długiego wysychania, uszkadzania jeszcze mokrego lakieru… Która z nas tego nie przeżyła? Na szczęście hybrydy są rozwiązaniem, które pomoże nam zaoszczędzić czas, a także cieszyć się nienagannym manikiurem. Są to specjalne lakierożele, które nakłada się jak standardowe lakiery, ale wymagają dodatkowo utwardzenia w lampie UV.

Dzięki temu możemy od razu wrócić do swoich codziennych czynności bez obaw, że zniszczymy świeży lakier – ponieważ jest dobrze wysuszony i twardy. Dodatkowo, ma on przepiękny i niepowtarzalny, wręcz lustrzany połysk, czym wyraźnie się odróżnia od standardowych lakierów. Hybrydy pozwalają nam na ogromną oszczędność czasu – ich trwałość sięga nawet 3-4 tygodni. Najbardziej odczujemy to, jeśli będziemy chodzić na ten zabieg do kosmetyczki. Poznań jest miastem, w którym popularność hybryd stale rośnie i kobiety najchętniej wykonują je właśnie w salonie kosmetycznym kosmetyczki (Świat Urody). Wystarczy jedna wizyta na kilka tygodni. Jest to też o wiele bardziej oszczędne rozwiązanie niż wykonywanie manicure hybrydowego samodzielnie, ponieważ zestawy startowe są dość kosztowne i wymagają co jakiś czas uzupełnienia. Poza tym, mamy pewność, że kosmetyczka wykona zabieg prawidłowo i fachowo, zatem bez szkody dla naszych paznokci.

Inną kwestią jest to, że manicure hybrydowy jest dość praco- i czasochłonny i amatorce może zająć nawet kilka godzin zwłaszcza, jeśli obejmuje ściąganie poprzedniej hybrydy i nakładanie nowej. Profesjonalistka zaś upora się ze wszystkim w godzinę. My zaś w tym czasie możemy sobie spokojnie posiedzieć, zrelaksować się, wypić kawę i porozmawiać, podczas gdy nasze paznokcie są malowane. Warto też wziąć pod uwagę to, że w salonie kosmetycznym możemy wybrać nawet bardzo trudne zdobienie, którego same nie byłybyśmy w stanie wykonać. Kosmetyczki zazwyczaj są przeszkolone w tej kwestii i potrafią na paznokciach tworzyć niepowtarzalne wzory, które zachwycą każdego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>